FgT.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FgT.idle.ro

The place where skill matters
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Bancuri !!!

In jos 
+3
sTyaL
HoNeY
bann3r
7 participanți
AutorMesaj
bann3r

bann3r


Numarul mesajelor : 23
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 19/02/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 12:37 am

Cautati cele mai tari bancuri si postatile aici :

Doua blonde calatoresc cu trenul.
In compartiment calatoreste cu ele un barbat mai in varsta, cu barba.
Sopteste una la alta:
- Uita-te! Asta-i Mircea cel Batran...
- Esti proasta. El e mort de vreo 6-700 de ani.
In acel moment intra un alt barbat in compartiment, si-l saluta pe barbos:
- Ciao, Mircea, ce faci, batrine! nu te-am mai vazut de sute de ani....
Prima blonda:
- Na, cine-i proasta?
Sus In jos
HoNeY

HoNeY


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 31
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 26/04/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 4:15 pm

Arrow În SUA, un tip merge pe stradă tîrîndu-şi un picior după el. Din faţă, se apropie un altul, tot tîrîndu-şi piciorul. Ajungînd unul în dreptul celuilalt, primul întreabă:
- Vietnam?
- Nu, rahat de cîine de pe strada alăturată...

Arrow Doi microbi erau în burta unuia. La un moment dat, se hotărăsc să iasă şi nu ştiu cu ce: cu rahatul de ora 4 sau cu băşina de ocazie. geek
Sus In jos
sTyaL

sTyaL


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 33
Localizare : ConstanTza
Data de inscriere : 25/04/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 7:05 pm

Un tip foarte cochet, observa intr-o zi ca este bronzat pe tot corpul, cu exceptia penisului. Asa ca se duce la plaja, se ingroapa tot sub nisip cu exceptia zonei albe. Doua batrane se plimbau pe plaja si observa ciudata excrescenta in nisip. Una din ele ii spune celeilalte : - Nu exista dreptate pe lumea asta! La 20 de ani ma intrigau, la 30 imi placeau, la 40 umblam dupa ele, la 50 plateam, la 60 ma rugam, la 70 m-am resemnat in sfarsit fara...... Acum, am 80 de ani, nenorocitele cresc ca buruienile si eu nu ma mai pot apleca ) lol!
Sus In jos
Darius-
Cs.Fight Admin
Cs.Fight Admin
Darius-


Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 17/05/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 1:39 am

Mere Bula cu o fata la discoteca si mama ei ii spune ca la toate intrebarile lui bula ea sa raspunda cu "Nu"!!
Mno venind bula cu ea de la discoteca o intreaba : "Vrei sa ne sarutam?.. la care ea "nu"... "Vrei sa facem sex?...fata: "nu"..la care bula zice : "Te'ar deranja daca mi'ai **** ****? :twisted: :lol:
Sus In jos
http://dar1us-05.hi5.com
cLumSy

cLumSy


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 36
Localizare : Constanta / Galati
Data de inscriere : 23/02/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 9:02 pm

La un BAC se prezintă elevi cu diferite pregătiri. Intră primul foarte pregătit şi iese radios: - Cum a fost? îl intreabă ceilalţi. - E… ca între profesori… - Adică…? - Ei întrebau, eu răspundeam, ne completam… Intră al doilea şi la ieşire aceeaşi întrebare: - Cum a fost? - Ca de la profesori la elev… ei întrebau, eu răspundeam, mă mai ajutau ei… Intră al treilea… şi la ieşire: - Cum a fost? - E… cum să fie… ca între popi… - Cum aşa? - Păi ei întrebau, eu îmi făceam cruce, eu răspundeam, îşi făceau ei cruce…
Sus In jos
http://sadt3ars.hi5.com
A-legend

avatar


Numarul mesajelor : 85
Data de inscriere : 03/03/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 9:45 pm

smile))Laughing lol! lol! lol!
Sus In jos
Darius-
Cs.Fight Admin
Cs.Fight Admin
Darius-


Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 17/05/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 7:30 pm

Un back tare =))

Un om de afaceri vine la preot sa se spovedeasca:
Afaceristul: "Am pacatuit parinte..."
Preotul: "Dar ce ai facut fiule?"
Afaceristul: "Pe vremea razboiului am ascuns un evreu in pivnita si l-am lasat sa stea acolo..."
Preotul: "Dar asta este o fapta buna!"
Afaceristul: "Da... dar i-am cerut 20 dolari pe zi...."
Preotul: "Nu trebuie sa iti faci probleme. Era grea viata in razboi, aveai si tu familie... de ce ai totusi sufletul incarcat?"
Afaceristul: "Pai... oare sa ii spun ca s-a terminat razboiul?"
Sus In jos
http://dar1us-05.hi5.com
Darius-
Cs.Fight Admin
Cs.Fight Admin
Darius-


Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 17/05/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 7:31 pm

Prea mortal sa nu'l cititi=))))

Un om mai maruntel sta trist intr-o crasma, cu o bere in fata. Intra un barbat zdravan. Il bate pe cel micut pe umar si-i bea berea. Micutul incepe sa planga... Fericit, zdrahonul striga la el, privindu-l cu mila:
- Hei, ce te smiorcai asa... pentru o bere?
- Ei, nu numai pentru asta. Uite... azi-dimineata m-a parasit nevasta, mi-a golit contul la banca... mi-a lasat casa goala! Pe urma m-au si concediat! Nu am mai vrut sa traiesc...m-am asezat pe sina de cale ferata si trenul trece pe langa mine! Am vrut sa ma spanzur si s-a rupt franghia! Am vrut sa ma impusc dar s-a blocat revolverul! Si acum, imi cumpar o bere din ultimii bani, torn otrava in ea... si vii tu si mi-o bei !...
Sus In jos
http://dar1us-05.hi5.com
Darius-
Cs.Fight Admin
Cs.Fight Admin
Darius-


Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 17/05/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 7:33 pm

Mortal affraid

Bula a fost martor la un accident de munca. La ancheta:
- De ce a cazut Gheorghe? L-ai vazut?
- A murit fiindca il injura pe Dumnezeu!
- Cum asa? Ce zicea?
- Nu mai scutura schela, Bula! 'tuti 'mnezei ma-ti! lol! lol!
Sus In jos
http://dar1us-05.hi5.com
Darius-
Cs.Fight Admin
Cs.Fight Admin
Darius-


Numarul mesajelor : 274
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 17/05/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 7:43 pm

Mda si cel mai tare e asta ...



Un baiat merge, cu o plasa in mana, la "olimpiada de toamna" ( corigenta). Merge la profu` de mate: Domn profesor mie imi un 8 in acest test ca sa trec. Si scoate o sticla de tuica . Profu`: iti dau media 4. Baiatul mai scoate o sticla de bere.Profu`:Bine ai media 6. Baiatul scoate o sticla de Jack Daniels. Profu`:Bine iti dau media 8. Profu` trece media in catalog si baiatul pune sticlele inapoi in plasa. Profu` nedumerit intreaba: Dar dc le iei? Sticlelele sunt ale mele. Replica copilului: Da dar sunt corigent si la fizica si la chimie.smile (vreau si o parere dp el) :lol: :lol:
Sus In jos
http://dar1us-05.hi5.com
cLumSy

cLumSy


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 36
Localizare : Constanta / Galati
Data de inscriere : 23/02/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 8:50 pm

sE7eN^^ a scris:
Mda si cel mai tare e asta ...



Un baiat merge, cu o plasa in mana, la "olimpiada de toamna" ( corigenta). Merge la profu` de mate: Domn profesor mie imi un 8 in acest test ca sa trec. Si scoate o sticla de tuica . Profu`: iti dau media 4. Baiatul mai scoate o sticla de bere.Profu`:Bine ai media 6. Baiatul scoate o sticla de Jack Daniels. Profu`:Bine iti dau media 8. Profu` trece media in catalog si baiatul pune sticlele inapoi in plasa. Profu` nedumerit intreaba: Dar dc le iei? Sticlelele sunt ale mele. Replica copilului: Da dar sunt corigent si la fizica si la chimie.smile (vreau si o parere dp el) :lol: :lol:


No expression ma abtin...
Sus In jos
http://sadt3ars.hi5.com
Cobra
Cs.Fight Admin
Cs.Fight Admin
Cobra


Numarul mesajelor : 283
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 19/04/2008

Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: salut   Bancuri !!! Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:42 pm

Niste bancuri seci:))
1.Erau 2 clatite in desert si la una ia cazut dulceata


2.Doua baloane in desert : zike unu catre altu : fizzzz


3.Merge iuepurasul de colidat .. suna la o usa raspunde o femeie:
-Primiti colindul?
-Da
-TRalala

4.Sta ursul in cires si mananca visine. Vine vulpea si-l intreaba :
-Ce faci ursule in cires?
-Manc visine
-Poi cum ca esti in cires?
-Poi mi-am adus de acasa

5. Un stol de crocodili zburu deasupra unei livezi.In copaci stateau niste ciori crosetau sifon. Zic crocodilii:
-Ce faceti fetele??
-Prost ii fiu lu M..a
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri !!! Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri !!!   Bancuri !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FgT.idle.ro :: Discutii generale :: Jocuri pe forum-
Mergi direct la: